• In English
 • Микола Романчук вручив путівки на оздоровлення 163 миколаївцям
  опубліковано 05 червня 2014 року о 10:20

  4 червня голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук вручив путівки на оздоровлення 163 миколаївцям, серед яких 104 дитини. Завтра сім’ї, а це багатодітні, малозабезпечені, прийомні родини, сім’ї опікунів та сім’ї, які виховують дітей-інвалідів, від'їжджають до курортної зони Коблево, де їх готові прийняти 17 баз відпочинку. Хоча відпочинок триватиме лише 5 днів, всі сім’ї, а особливо дітлахи були вдячні за такий подарунок, адже деякі з них жодного разу не відпочивали на морі.

  «Зараз складний для України та Миколаївської області час. Але ми розуміємо, що діти – це найголовніше. Щоб полегшити вам складне життя ми  робимо цю добру справу. Бажаю вам теплого сонечка та гарного відпочинку», – зазначив Микола Павлович.

  За словами Миколи Романчука, Миколаївщина готова прийняти на відпочинок дітей зі Сходу України. Крім того дітлахи, які постраждали внаслідок вибуху в багатоповерхівці, також поїдуть на оздоровлення.

  Як розповіла голова обласної профспілки працівників малого та середнього бізнесу Олена Герасимчук, влада звернулася до представників бізнесу з проханням допомогти та посприяти у питаннях організації оздоровлення та відпочинку для соціально незахищених верств населення. Відтепер, разом з громадською організацією «Асоціація туристичного та оздоровчого бізнесу «Відродження» започатковано програму «Здорова Миколаївщина». Всього передбачається 4 заїзди, в кожному з яких відпочине по 163 людині.

  - Всі підприємці відгукнулися і вже чекають на вас. Це ще раз підтверджує, що в найскрутніші часи українці готові згуртуватися та допомагати один одному. Гарного та незабутнього вам відпочинку, – привітала Олена Герасимчук.