• In English
 • Уряд збільшив видатки на проведення всеукраїнських і міжнародних олімпіад у сфері освіти
  опубліковано 04 червня 2014 року о 18:13

  Уряд збільшив видатки на проведення всеукраїнських і міжнародних олімпіад у сфері освіти. Відповідне розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2014 рік» Кабінет Міністрів прийняв 4 червня 2014 року.

  Таким чином, Уряд перерозподілив 1600 тис. гривень, передбачених за однією з програм на сплату комунальних послуг та електроенергії та зекономлених у зв’язку зі сприятливими зимово-весняними природними умовами.

  Планом роботи Міністерства освіти і науки на 2014 рік передбачена участь команд України у 9 міжнародних учнівських олімпіадах (екологія, фізика, математика, біологія, географія, астрономія, інформатика, хімія, історія). Однак, Держбюджетом на 2014 рік було зменшено фінансування за відповідною програмою, що унеможливлювало боротьбу українських учасників у змаганнях на міжнародній арені.

  Для забезпечення участі команд України у цих міжнародних інтелектуальних змаганнях і будуть додатково спрямовані 1600 тис. гривень, які, зокрема, витратять на проживання, добові, проїзд, страхування, оформлення віз, придбання форми та національної символіки для учасників тощо.