• In English
 • Львівський регіональний центр з інвестицій та розвитку організував конкурс «Інвестор року-2013»
  опубліковано 04 червня 2014 року о 15:23

  Львівський регіональний центр з інвестицій та розвитку в партнерстві з Львівською торгово-промисловою палатою та Львівською ОДА організував конкурс «Інвестор року-2013». Оголошення переможців відбулося під час міжнародного економічного форуму «Україна-Канада».

  Основними критеріями відбору переможців були такі показники: обсяги внесених компаніями інвестицій, виготовленої продукції/наданих послуг, а також кількість працівників підприємств.

  Тож, переможцем у номінації «Інвестор року-2013»: «Найкраща вітчизняна інвестиція» нагороджено Львівську кондитерську фабрику «Світоч». А в номінації «Найкраща іноземна інвестиція» нагороджено «Леоні Ваерінг Системс Уа ГМБХ».

  Дипломами лауреатів конкурсу «Інвестор року-2013» нагороджено:  «Ідея Банк», «Кредобанк», «Дослідно-механічний завод «Карпати», «ОДВ-Електрик».

  Учасником форуму та нагородження переможців був посол Канади в Україні Трой Лулашник. Він зауважив, що мільйони українців впродовж сотень років розбудовували Канаду і тепер надійшла черга Канаді відповісти взаємністю. За його словами,  уряд Канади докладе максимум зусиль для того, щоб економічна співпраця між двома країнами зростала.

  Міжнародний економічний форум «Україна-Канада» є головною подією ділової співпраці України та Канади, яка вже традиційно відбувається щороку в різних містах обох країн. Лише за останні роки проведено 5 бізнес-форумів – у Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Едмонтоні, Торонто.

  У роботі форуму також взяв участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник та міський голова Львова Андрій Садовий.

  Програма заходу передбачала ділові зустрічі та переговори, відвідини підприємств та культурну програму. Секційні засідання присвячені темам: «Енергетика, нафта, газ», «Інформаційні технології», «Банки, фінанси, страхування, фондовий ринок» та «Будівництво».

  Довідково:

  Станом на квітень 2014 р. обсяг ПІІ з Канади в економіку Львівської області становив 1,3 % від загального обсягу,  це $ 20,3 млн.

  Експорт із Львівської області в Канаду в січні-березні 2014 р. становив $ 92,4 тис. (темп росту порівняно з аналогічним періодом 2013р. – 102,0%), а імпорт – $ 160 тис. (темп росту 71,4 %).

  Співпраця між Львівською областю та Канадою активізувалась протягом останніх чотирьох років. Так, українські та канадські експерти в межах реалізації ініціативи «Моніторинг й оцінка регіональних програм розвитку малого підприємництва у Львівській області» Проекту розробки та впровадження публічної політики (PRISM) в Україні спільно розробили Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року.