• In English
  • НКЦПФР завершила роботу над порядком реєстрації випуску акцій при заснуванні акціонерних товариств
    опубліковано 04 червня 2014 року о 14:24

    Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму останньому засіданні прийняла рішення «Про затвердження Положення про порядок реєстрації випуску (випусків) акцій при заснуванні акціонерних товариств».

    «За останні роки чинне вітчизняне законодавство зазнало значних змін. Зокрема, набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України», було внесено зміни до Законів України «Про акціонерні товариства» та «Про цінні папери та фондовий ринок». Тому виникла нагальна необхідність розробити актуальний документ, який би враховував усі зміни, що відбулися, та забезпечував би повноцінну та відповідну законодавству процедуру реєстрації випусків акцій. Наразі ми завершуємо роботу над відповідним регуляторним актом і направляємо його на проходження державної реєстрації до Мінюсту», - резюмувала Алла Папаіка, директор Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

    Нагадаємо, що положення встановлює строки та порядок реєстрації або відмови в реєстрації Комісією випуску акцій під час створення публічних та приватних акціонерних товариств, звіту про результати приватного розміщення акцій; визначає перелік документів, необхідних для реєстрації випуску акцій, звіту про результати приватного розміщення акцій і вимоги до їх оформлення.