• In English
  • Україна не згорнула жодного заходу, які проводять наші Збройні Сили в сфері міжнародного оборонного співробітництва
    опубліковано 04 червня 2014 року о 09:24

    Третього червня виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль під час брифінгу для представників засобів масової інформації за підсумками участі в засіданні Комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони у Брюсселі наголосив, що Україна не відмовилася від жодного заходу, які проводять наші Збройні Сили в сфері міжнародного оборонного співробітництва та миротворчої діяльності.

    «Верховною Радою України ухвалено Закон “Про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2014 році для участі у навчаннях” та затверджено План проведення багатонаціональних навчань. Ми не згорнули жодного заходу і готуємося до їх проведення у повному обсязі, на це виділено відповідні кошти, – зазначив генерал-полковник Михайло Коваль.

    Глава вітчизняного оборонного відомства додав, що з міністрами оборони країн-партнерів досягнуто домовленості про формування спільної українсько-польсько-литовської бригади. Документ про створення багатонаціонального з’єднання буде ратифіковано до 18 червня.