• In English
 • На Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2014" Дніпропетровщину представлять понад 40 підприємств
  опубліковано 03 червня 2014 року о 15:33

  Виставка проходитиме в Києві з 4 по 7 червня. Експозиція Дніпропетровщини буде представлена на головному стенді. Вона продемонструє досягнення області в олійножировій, борошномельно-круп`яній, хлібопекарській, кондитерській, м’ясопереробній, молокопереробній, виноробній та інших галузях харчової та переробної промисловості. 

  Міжнародна виставка «Агро» вже багато років по праву заслуговує всесвітнього визнання. Це найбільша агропромислова виставка СНД і Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України. Минулого року на ній було представлено більше 1400 учасників з 14 країн.

  У 2014 році в заході візьмуть участь підприємства з України, Китаю, Німеччини, Іспанії, Франції, Чехії тощо. Експонуючись на виставці, підприємства мають можливість розвиватися в оточенні світових лідерів, започаткувати довгострокові партнерські відносини,  реалізувати свою продукцію. Це один з найефективніших засобів виходу на український аграрний ринок.

  У 2014 році експозиція Дніпропетровської області буде представлена на головному стенді виставки. Тут заплановано розмістити продукцію агропромислового комплексу, харчової та переробної промисловості (кошики з овочами та фруктами, хлібобулочні та кондитерські вироби тощо). На стендах та промостійках будуть розташовані інформаційні матеріали про представлені підприємства.

  Також до участі у виставці будуть залучені майстри петриківського розпису, які демонструватимуть художні вироби та проводитимуть майстер-класи.