• In English
 • У 2014 році на час літніх канікул Укрзалізниця планує залучити до роботи близько 1000 студентів ВНЗ
  опубліковано 03 червня 2014 року о 14:08

  До роботи на підприємствах галузі у складі навчально-виробничих загонів на літній період структурні підрозділи Укрзалізниці планують залучити близько 1000 студентів вищих навчальних закладів залізничного транспорту. Попередньо були проаналізовані потреби залізничної галузі у тимчасових працівниках на період літніх перевезень 2014 року.

  Студенти працюватимуть провідниками пасажирських вагонів, монтерами колій, слюсарями з ремонту рухомого складу, електромонтерами з ремонту та обслуговування пристроїв зв’язку і помічниками машиністів електровозів, тепловозів.

  Робота в навчально-виробничих загонах дозволяє студентам краще опанувати обрану професію, поглибити професійні знання та набути  практичні навички. Членами студзагонів можуть стати студенти, які досягли 18 років, успішно виконують навчальну програму та пройшли медичний огляд у медичному закладі Укрзалізниці за місцем навчання на допуск для роботи за певною професією.

  У 2013 році до роботи в студентських трудових загонах на залізницях було залучено 1519 студентів. Зокрема,  1395 (91,8%) – студенти ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та 124 (8,2%) – І-ІІ рівнів акредитації. Із загальної кількості студентів 1258 (72,8%) працювали провідниками пасажирських вагонів, 110 (7,2%) – помічниками машиніста електровоза, тепловоза, 79 (5,2%) – монтерами колії, 58 (3,8%) – слюсарями з ремонту рухомого складу та 14 (0,9%)  – оглядачами вагонів.

  Довідково:

  Навчально-виробничий загін студентів вищих навчальних закладів залізничного транспорту – це об'єднання студентів вищих навчальних закладів залізничного транспорту І-ІV рівнів акредитації (далі ВНЗ), які добровільно виявили бажання в період літніх канікул працювати на підприємствах залізничного транспорту.