• In English
 • У навчальних закладах столиці запрацювали 95 дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням
  опубліковано 02 червня 2014 року о 15:16

  У департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА інформують, що відсьогодні розпочали роботу табори відпочинку з денним перебуванням. Так, наразі працюють 95 пришкільних таборів, які зможуть прийняти майже 7 тисяч юних киян на 18 робочих днів.

  Протягом відпочинкової зміни робота пришкільних таборів буде організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично.

  У таборах заплановано проведення різноманітних екскурсій містом, до Ботанічного саду, зоопарку, відвідування театрів, кінотеатрів. Передбачається проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, свят, інсценізації казок.

  У профільному департаменті зауважують, що безкоштовні путівки надавалися дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Для забезпечення функціонування пришкільних таборів з бюджету міста передбачені видатки на загальну суму 2676,3 тис. грн. Вартість путівки становить 466, 56 грн., проте охочим батькам необхідно сплатити лише – 25%, тобто 116,64 грн.