• In English
 • Поїзд Інтерсіті+ з'єднав три туристичних міста України: Київ-Львів-Трускавець
  опубліковано 02 червня 2014 року о 10:16

  Українська залізнична швидкісна компанія, Львівська залізниця та міська рада курортного міста Трускавець пропонують скористатися новим маршрутом поїзда Інтерсіті+ №741/742 сполученням Київ-Трускавець-Київ, який почав курсувати 1 червня 2014 року. На шляху до курортного міста Трускавець (відстань 705 км) поїзд робить зупинку у туристичному Львові.

  Поїзд відправляється зі ст. Дарниця о 06 год. 25 хв., а зі ст. Київ-Пасажирський о 6 год. 48 хв.  і прибуває до Трускавця о 14 год. 00 хв. Він зупиняється на ст. Львів (11 год. 59 хв. - 12 год. 19 хв.) та Дрогобич (13 год. 34 хв. - 13 год. 44 хв.).

  Зворотно поїзд відправляється зі ст. Трускавець о 15 год. 40 хв. і прибуває до ст. Київ-Пасажирський о 22 год. 55 хв., а до ст. Дарниця – о 23 год. 19 хв. Зупиняється на ст. Дрогобич (15 год. 56 хв. - 16 год. 06 хв.) та Львів (17 год. 29 хв. - 17 год. 58 хв.).

  «З призначенням цього поїзда відпочинок в одному із найвідоміших курортних міст України стає ще комфортнішим для туристів», - зазначив директор Української залізничної швидкісної компанії Леонід Лобойко.

  Начальник Львівської залізниці Богдан Піх розповів, що залізничники працюють над зменшенням часу подорожі від Львова до Трускавця. Він зазначив, що залізничне сполучення важливе для життя і розвитку міста.

  У перший рейс УЗШК запросила журналістів, які стали свідками підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію між містом Трускавець та Українською залізничною швидкісною компанією щодо популяризації туристичного залізничного маршруту та санаторно-курортної сфери Трускавця. У заході взяли участь міський голова Трускавця Руслан Козир, директор Української залізничної швидкісної компанії Леонід Лобойко, начальник Львівської залізниці Богдан Піх та керівник центру впровадження економічних реформ Олександр Кава. Представникам ЗМІ провели екскурсію містом.

  Олександр Кава зазначив, що, завдяки комфортним залізничним перевезенням та зменшенню часу подорожі, до Трускавця прибуватиме все більше туристів. Міський голова Трускавця Руслан Козир розповів, що тут у понад 70-ти санаторно-курортних закладах щорічно може оздоровитися майже 350 тисяч курортників. На курорті проводять дослідження і діагностику в 42 лабораторіях. Відпочивальникам пропонують більше трьохсот лікувально-профілактичних процедур і три форми оздоровлення: медичну реабілітацію після оперативного втручання, курортне лікування хронічних захворювань та профілактичне оздоровлення.

  У свою чергу директор Української залізничної швидкісної компанії Леонід Лобойко зазначив, що компанія постійно адаптує маршрутну мережу швидкісного сполучення до потреб пасажирів і вимог часу. Так, час прибуття та відправлення поїзда до Трускавця узгоджується із часом поселення та вибуття у більшості готелів міста. Компанія  відкриває нові маршрути, збільшує частоту курсування поїздів та переглядає розклад руху за існуючими напрямками, щоб підібрати пасажирам найбільш зручний час для подорожей.

  Він розповів, що у новому графіку руху один із поїздів напрямку Київ-Дніпропетровськ-Київ курсує за маршрутом Київ-Запоріжжя-Київ. Усі поїзди Інтерсіті+ робитимуть у Києві дві зупинки: ст. Київ-Пасажирський (центральний залізничний вокзал) та ст. Дарниця (залізничний вокзал, який знаходиться у лівобережній частині міста), що відкриває нові можливості для транзитних пасажирів, які їдуть з/до аеропорту.

  Українська залізнична швидкісна компанія розширює перелік послуг для пасажирів, зокрема: опрацьовує спеціальні умови для замовлення таксі; надання знижок при бронюванні готелів, розробляє тури вихідного дня, реалізує бонусну програму тощо. «Ми прагнемо, щоб пасажир разом із квитком на поїзд Інтерсіті+ отримував не лише швидку, зручну та вигідну подорож, а й низку додаткових переваг», – підкреслив директор Української залізничної швидкісної компанії.