• In English
  • Міністр культури Євген Нищук у Варшаві зустрівся з українською молоддю
    опубліковано 02 червня 2014 року о 09:17

    Міністр культури Євген Нищук у рамках робочої поїздки до Польщі зустрівся з українською молоддю, що проживає у м. Варшава. Зустріч пройшла у центрі «Український світ», що виник у польській столиці під час подій на київському Майдані. Зараз «Український світ» продовжує функціонувати як галерея та координаційний центр з постраждалими, що перебувають, або прибувають на лікування до Польщі.

    Крім того, Євген Нищук відвідав Музей знаменитого композитора Фредеріка Шопена у Варшаві. Новий музей, відкритий до 200-річчя Шопена у відремонтованому замку Острозьких, вважається одним з найбільш сучасних біографічних музеїв у Європі. У колекції – понад 5 тис. експонатів, пов’язаних із композитором. Експозиція складається з 15 залів, кожне з яких є міні-музеєм. Особливістю закладу є мультимедійні експозиції, тактильні екрани, музичні кімнати, а також можливість самостійно обрати маршрут екскурсії та її наповнення.

    Нагадаємо, у ході переговорів з Міністром культури на національної спадщини Республіка Польща Богданом Здроєвським було досягнуто домовленостей про надання Польщею технічної допомоги в управлінні культурою. Одна з робочих груп, яка вже незабаром розпочне роботу в Україні, консультуватиме і фахівців з музейної справи.