• In English
 • Українські силовики будуть забезпечені усім необхідним, - Арсен Аваков
  опубліковано 30 травня 2014 року о 19:48

  Українські силовики будуть забезпечені усім необхідним. Про це Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив перед засіданням керівництва держави, присвяченого питанням матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил та Національної гвардії. Найближчим часом в Україну надійдуть партії найсучасніших бронежилетів та кевларових касок.

  За словами Арсена Авакова, під час сьогоднішнього відбиття спроби прориву терористів зі Слов’янська бойовики понесли значні втрати. Під час відбиття цієї атаки українські силовики застосовували нові бойові машини вітчизняного виробництва БТР-4Е. Першу партію цих машин 7 травня передав українським силовикам Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, перебуваючи в таборі сил АТО.

  Арсен Аваков зазначив, що на засіданні керівництва держави розглядатимуться питання матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил та Національної гвардії, у тому числіозброєння, техніки та грошового забезпечення.

  Міністр внутрішніх справ України закликав українців, які мають таку змогу, підтримати захисників України, придбавши казначейські зобов’язання «Військові». Їх перший транш у розмірі 100 мільйонів гривень вже випустило Міністерство фінансів України. Кожен, хто побажає, матиме змогу допомогти захисникам держави, придбавши ці казначейські зобов’язання в будь-якому відділенні Ощадбанку України.

  «Усім, хто хоче, я кажу: «Робіть!». Що стосується Міністерства внутрішніх справ і Національної гвардії, то ми найближчим часом опублікуємо повний звіт про гроші, витрачені як на засоби захисту, так і на придбання озброєння», – наголосив глава МВС.

  За його словами, у найближчі вихідні до України надійде близько 3 тисячі бронежилетів 5-6 класу захисту, закуплених за контрактом в одній з європейських країн, а також більше 7-ми тисяч кевларових касок. Таким чином українські силовики будуть належним чином захищені.