• In English
 • Павло Шеремета провів зустріч із представниками місії МВФ
  опубліковано 30 травня 2014 року о 17:07

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета зустрівся із представниками місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в рамках комплексного діагностичного обстеження МВФ системи урядування, судочинства та протидії корупції в Україні.

  Під час зустрічі Павло Шеремета зазначив, що зараз дуже сприятливий час для проведення реформ, яких так потребує Україна, зважаючи на те, що український народ уже вибрав нового Президента нашої держави.

  Наразі Уряд повинен зосередити роботу на досягненні раніше визначених орієнтирів, серед яких особливе місце займають питання протидії корупції та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в Україні.

  Представники МВФ висловили готовність надати широку консультаційну допомогу та зосередити зусилля на трьох основних сферах: протидія корупції, ефективність судової системи та покращення бізнес-клімату.

  Павло Шеремета, своєю чергою, повідомив МВФ про прогрес у прийнятті законодавчих актів, що входять до пакету із 20 законопроектів, спрямованих на полегшення і здешевлення ведення бізнесу.

  Окрім того, місія МВФ і представники Міністерства обговорили широке коло питань. Зокрема, – щодо державних закупівель, реформування податкової системи, в тому числі розробки нового Податкового кодексу, розвитку людського капіталу й управління державними підприємствами, а також щодо підтримки міжнародними фінансовими організаціями реформ у вищезгаданих сферах.