• In English
 • Київ запрошує жителів столиці та гостей на святкування Дня міста
  опубліковано 30 травня 2014 року о 13:10

  З нагоди відзначення Дня столиці та Дня Києва 31 травня та 1 червня відбудеться низка святкових заходів.

  Так, 30, 31 травня та 1 червня відбудуться міжнародні змагання «Race Horizon Park» з велосипедного спорту на шосе. 31 травня також відбудеться велопарад, присвячений Дню Києва. Планується організувати дитяче і велике коло велопараду з різними маршрутами, стартуватимуть велолюбителі о 10:00 на Софійській площі.

  Також 31 травня у Місті спорту в Гідропарку відбудеться кубок Києва з пляжного футболу, а на Андріївському узвозі триватиме фестиваль мистецтв.

  Того ж дня о 12:00 на Київському річковому вокзалі (причал № 6), біля церкви Святого Миколая, розпочнеться вітрильна регата. О 10:00 Національний музей народної архітектури та побуту України у с. Пирогів запрошує на Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв. О 13:00 на літній естраді у Центральному парку культури та відпочинку розпочнеться фестиваль національно-культурних громад «Етнічний віночок Києва». Увечері на Михайлівській площі відбудеться відкритий кубок міста з повітроплавного спорту.

  О 15:00 на Співочому полі Печерського ландшафтного парку розпочнеться святкова культурно-мистецька програма «На срібнім березі Дніпра слов’янська золота столиця!».

  Крім того, о 12:00 на Оболонській набережній можна буде відвідати міжнародний фестиваль «Парад культур», що передбачає ходу представників 42 країн світу та концертну програму.

  З 31 травня до 1 червня на стадіоні «Спартак» триватиме міжнародний дитячий турнір із регбі. Відкриття заходу відбудеться у суботу о 14:00.

  1 червня на естраді Хрещатого парку, біля арки Дружби народів, відбудеться міжнародний турнір з кікбоксінгу, присвячений Дню Києва. Відкриття заходу – о 18:00.

  Також вихідними відбудеться чимало культурно-мистецьких заходів у парку «Перемога», парку «Партизанська слава» та у районах столиці.

  Зауважимо, що у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, що склалася в останні місяці, програму святкування Дня столиці та Дня Києва дещо змінено. Скасовано проведення масштабних концертних заходів: гранд-концерт майстрів класичної музики та святковий феєрверк на Співочому полі, молодіжний рок-концерт на Оболонській набережній, «Міський конкурс серед старшокласників «Київський вальс», а також ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс піаністів-аматорів «Каштановий рояль» у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця».