• In English
 • Голова Держсільгоспінспекції з робочою поїздкою відвідав Волинь і Рівненщину
  опубліковано 29 травня 2014 року о 12:41

  Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок з робочою поїздкою відвідав Волинську та Рівненську області.

  Під час службового відрядження Микола Сергійович провів зустрічі з керівництвом цих регіонів та обговорив спільні заходи для вдосконалення системи контролю в кожному із них з урахуванням регіональної особливості. Крім того, було домовлено про спільну роботу щодо призначення керівництва територіальних органів Держсільгоспінспекції в цих областях.

  Наприклад у Волинській області таку роботу вже проведено, її результатом стало призначення на посаду начальника Держсільгоспінспекції в області - Світлани Соколовської. Разом з тим, в приміщенні облдержадміністрації Микола Поєдинок представив колективу інспекції новопризначеного керівника та провів нараду, на якій окреслив основні завдання, які поставив перед начальником територіального органу.

  «Питання боротьби з корупцією мають зайняти одне з пріоритетних місць у роботі інспекції, крім того, ми повинні побудувати роботу таким чином, щоб стимулювати виробників випускати якісну продукцію. Адже на кону знаходиться здоров`я, а то і життя українців», - зазначив Микола Поєдинок та наголосив на необхідності вжиття всіх заходів для покращення іміджу органу та сформування фахового складу інспекторів.