• In English
 • Розвиток Національного газетно-журнального видавництва стратегічно важливий для українського медіа-простору
  опубліковано 29 травня 2014 року о 09:50

  У Міністерстві культури України відбулась робоча нарада щодо функціонування Державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво», як одного з ключових та стратегічно важливих інформаційних ресурсів Мінкультури.

  У нараді, під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука, взяли участь також заступник Міністра Олесь Журавчак, призначені на перехідний період генеральний директор видавництва Роман Ратушний та заступник генерального директора видавництва з виробничих питань Анатолій Серіков та редактори підвідомчих видань – журналів «Пам’ятки України: історія та культура», «Музика», «Українська культура», «Театрально-концертний Київ», газети «Культура і життя», інтернет-порталу «Культура», проведено телефонну розмову з редактором газети «Кримська світлиця».

  Для ефективності на нараду було запрошено фахівців у медіа-сфері, а саме – українського театрального та кінокритика і редактора-публіциста Олега Вергеліса, журналістку та літературну оглядачку Ірину Славінську, медіа-критика Лесю Ганжу, маркетингового директора газети «День» Ярославу Ятченко, журналіста та директора інформаційної агенції культурних Індустрій «ПРО» Ірину Плехову.

  В рамках робочої зустрічі було ухвалене рішення щодо розширення видавничої ради Підприємства та розробки спільного, із залученням широкого кола експертів, плану з реформування роботи. Презентація нової концепції розвитку даного державного підприємства та перші результати роботи нової команди видавництва будуть оприлюднені вже у серпні 2014 року. Тоді ж буде озвучене остаточне рішення щодо керівництва видавництвом.