• In English
 • Мінкультури: Презентовано дитячу гру-квест "Карта Шевченкових пригод"
  опубліковано 29 травня 2014 року о 09:33

  28 травня 2014 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація дитячої гри-квесту «Карта Шевченкових пригод», розроблена за сприяння Міністерства культури України та ДП «Центр розвитку сучасного мистецтва».

  Побудовано навчально-розважальний квест у вигляді маршруту за книжкою-картою. З цікавими історіями про життя і творчість Тараса Шевченка та основними віхами його біографії. Разом з тим, у кожній залі маленькі відвідувачі знайомляться і з центральними експонатами в Музеї Шевченка. У процесі огляду експозиції діти отримують одне із завдань: записати назву або звернути увагу на деталі, порахувати щось, зображене на картині, описати, людину зображену на полотні, закінчити вірш, тощо. Полегшити виконання завдання допомагають підказки - фрагменти малюнків чи предметів, про які йде мова. По завершенні кожен з учасників квесту отримує заохочувальний сувенір, пов'язаний із творчістю Великого Кобзаря.

  Ініціативу впроваджено в рамках культурно-освітніх програм Міністерства та святкування 200-річного ювілею з дня народження Тараса Шевченка.

  У рамках акції Музей планує і надалі проводити подібні інтерактивні екскурсії для учнів 3-6 класів. Першими відвідувачами стали учні 5-го класу однієї з київських шкіл.  Офіційна презентація квесту для представників ЗМІ запланована на 2-3 червня, точний час буде повідомлено незабаром.