• In English
 • Незабаром у Дніпропетровську розпочне роботу регіональна громадська приймальня Міністра оборони
  опубліковано 28 травня 2014 року о 17:56

  Найближчим часом на базі Дніпропетровського обласного військового комісаріату за адресою: вул. Шмідта, 16 розпочне роботу Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України.

  Як зазначив заступник Дніпропетровського обласного військового комісара з виховної роботи підполковник Сергій Полуциган, створення регіональної громадської приймальні Міністра оборони України сприятиме вчасному і публічному реагуванню на звернення та ініціативи громадськості, а також розв’язанню першочергових проблем військовослужбовців, членів їхніх сімей та ветеранів безпосередньо на місцях.

  На даний час у військкоматі підготовлено зручне приміщення, визначені посадові особи регіональної приймальні. Серед них – керівний склад і провідні фахівці військового комісаріату, представники ветеранських та громадських організацій. Також військові фахівці розробили та підготували необхідний для діяльності громадської приймальні комплект документів.

  Керівником цієї регіональної громадської приймальні призначено помічника військового комісара Дніпропетровського ОВК майора юстиції Вадима Леонова.

  Слід зазначити, що по кожному зверненню заявники матимуть можливість у чітко встановлені терміни отримати кваліфіковані відповіді з конкретними шляхами розв’язання проблеми. Адже одним із пріоритетних напрямів діяльності регіональних приймалень є підвищення рівня довіри громадян до Збройних Сил України та оборонного відомства.