• In English
 • Під час «АГРО-2014» на стенді Держсільгоспінспекції можна буде зробити експрес-аналіз якості продукції
  опубліковано 28 травня 2014 року о 17:20

  «Сільське господарство одна з пріоритетних галузей народного господарства, в якій процеси виробництва, розподілу, обміну та споживання мають свої особливості, тут діють нові економічні закони. Держсільгоспінспекція забезпечує і контролює найвідповідальніший напрямок роботи в ньому, а саме відповідає за якість та безпеку продукції яку вживають наші громадяни», - наголосив Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок на засіданні створеної робочої групи з підготовки презентації до участі у найбільшому і найпрестижнішому загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України - XXVI Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2014».

  Крім того, було обговорено та підготовлено загальну концепцію стенду інспекції на виставці. Зокрема, буде розміщено обладнання майже по кожному із напрямків контролю, які входять до компетенції Держсільгоспінспекції України.

  Наприклад, усі охочі зможуть на місці дізнатися фактичну кількість зареєстрованої сільськогосподарської техніки в розрізі областей, марок, виробників, скільки техніки пройшло технічний огляд та є справною, ознайомитися з переліком навчальних закладів в розрізі кожного регіону для здачі іспитів на отримання посвідчення водія-тракториста, або ж, наприклад визначити якість продукції (вміст мікотоксинів) методом експрес-аналізу та основні параметри зерна, а також виявити генетично модифіковані організми в продукції. Разом з тим, буде обладнано місце з можливістю доступу до системи Реєстрів зернових складів.

  Тож, експозиція Держсільгоспінспекції України обіцяє бути цікавою та корисною для кожного громадянина який хоче знати, що він споживає та дбає про своє здоров’я та безпеку.