• In English
 • Наразі декларанти сплатили 10 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб
  опубліковано 28 травня 2014 року о 12:05

  Як поінформувала перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко, станом на 26 травня цього року декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік надали 20117 черкащан. Вони задекларували 1010984,5 тис. грн. доходів. До місцевих бюджетів надійде 23 мільйони гривень податку на доходи фізосіб. Наразі уже надійшло 10 млн. грн.

  За її словами, найбільше надійшло декларацій про доходи від надання майна в оренду (3069) та від отримання подарунків та спадщини (2210). Дохід від продажу рухомого та нерухомого майна задекларувало 527 громадян. Іноземні доходи – 227. Інвестиційний прибуток – 76.

  Шістдесят дев’ять жителів області задекларували понад мільйонні статки. Загальна сума задекларованих мільйонерами доходів становить 495,8 мільйонів гривень. За поданими деклараціями вони сплатять до бюджету 4468 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Двадцять чотири мільйонери мешкають в обласному центрі, 7 – в Умані, по 5 – у Шполі, у Корсунь-Шевченківському та Смілянському районах, по 3 – у Золотоніському, Драбівському, Кам’янському районах, по 2 – у Тальнівському, Городищенському, Звенигородському, Канівському та Черкаському районах і по одному у Чигиринському, Маньківському, Монастирищенському та Христинівському районах області. 

  Тетяна Проценко подякувала всім декларантам за вчасно подані декларації та сплачений податок на доходи фізичних осіб.

  Разом з тим вона відмітила, що робота з прийому декларацій інспекціями ГУ Міндоходів не закінчена, оскільки термін звітування для осіб, які бажають скористатися податковою знижкою, не обмежилась 1 травня цього року. Їхніх декларацій в податкових інспекціях області чекають до кінця року.

  Водночас чинним законодавством передбачена відповідальність за неподання або невчасне подання річної обов'язкової декларації.

  Нагадаємо, станом на 1 травня ц.р. декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік надали 19519 черкащан. Вони задекларували 986,5 млн. грн. доходів.