• In English
 • Держзакупівлі проводитимуться за європейським стандартом
  опубліковано 19 березня 2014 року о 16:24

  Кабінет Міністрів на наступному засіданні планує затвердити нову редакцію закону про державні закупівлі. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак після засідання Уряду.

  Як розповів Міністр, чинне законодавство передбачає 44 винятки з процедур при державних закупівлях. Уряд планує скоротити їх до 9-ти згідно з нормами Європейського Союзу.

  Також, як повідомив Остап Семерак, Уряд продовжує реформу Кабінету Міністрів, Секретаріату Кабміну та регламентних процедур. Зокрема, сьогодні Уряд утворив 4 урядові комітети, які розглядатимуть питання порядку денного засідання Кабінету Міністрів напередодні його засідання.

  «До роботи урядових комітетів долучатимуть народних депутатів, щоб зблизити позиції між Урядом і Парламентом на етапі розробки проектів актів, які готує Уряд. До цього процесу залучатимуть і громадські організації та асоціації», - зазначив він.

  Крім того, Кабінет Міністрів розглянув проекти актів, спрямованих на візову лібералізацію. Документ погоджуються з представниками ЄС. Зокрема, міністри обговорили норми щодо дискримінації, захисту персональних даних, боротьби з корупцією та роботи стосовно біженців.