• In English
 • Людмила Денісова: Соціальні видатки з Держбюджету за перші 5 місяців профінансовано повністю
  опубліковано 28 травня 2014 року о 10:07

  За п’ять місяців 2014 року Уряд забезпечив стовідсоткове фінансування соціальних видатків  Державного бюджету, що надало можливість здійснити в повному обсязі виплати пенсій та соцдопомог. Про це на брифінгу для преси повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  Міністр зазначила, що фінансування та виплата державних соціальних допомог відбувається вчасно та відповідно до графіку. Зокрема, вже завершено виплату травневих пенсій та виплат, призначених сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. Крім того, за її словами, з 28 травня розпочнеться фінансування пенсій червня, на які загалом протягом місяця буде виділено 20,4 млрд. грн.

  „На жаль, у травні не вдалося здійснити виплати пенсіонерам Краматорська і Слов’янська. Водночас кошти для зазначених виплат знаходяться на рахунках Пенсійного фонду, тому, як тільки стабілізується ситуація в регіоні та з’явиться можливість відправляти до них машини з грішми, пенсії людям буде виплачено”, – запевнила Людмила Денісова.

  Крім того, мешканцям Донеччини та Луганщини, які через небезпечну ситуацію в цих областях виявляють бажання переселятися до інших регіонів України, держава надає необхідну підтримку, як і для переселенців з Криму та м. Севастополя. Про це під час брифінгу заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  „Ми не залишаємо наших співвітчизників наодинці з їх проблемами та бідою. Нагадаю, що для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням в інших регіонах, вони при бажанні можуть звернутися за телефоном урядової гарячої лінії (безкоштовно) – 0 800 507 309, а для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації – до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України”, - зазначила Міністр.

  Також Людмила Денісова повідомила, що з окупованої території Криму на материкову частину України вже переїхало майже 9 тис. кримчан. Усім їм надано тимчасове житло, планово здійснюються всі виплати та соцдопомоги, надається можливість працевлаштуватися.

  Підсумовуючи, Міністр підкреслила, що навіть в умовах дефіциту бюджету ситуація в соціальній сфері залишається стабільною.