• In English
 • Максим Бурбак: Незабаром буде узгоджено процедуру фінансування для придбання 2 поїздів Крюківського заводу
  опубліковано 27 травня 2014 року о 15:04

  Урядом перед Мінінфраструктури поставлено першочергове завдання оновити залізничний рухомий склад. Про це під час брифінгу в Одесі 27 травня повідомив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

  Він нагадав, що Уряд під державні гарантії надасть 12,5 млрд. грн. на модернізацію залізничної галузі. Кошти буде спрямовано на оновлення рухомого парку та інфраструктури.

  Зокрема, планується залучити кошти Світового банку та ЄБРР на електрифікацію напрямку Одеса – Миколаїв та сприяти розміщенню замовлень на державних підприємствах по виготовленню вагонів.

  «Зношеність залізничного рухомого складу складає 95%, по вагонах - 88-90%. Тому зараз потрібно максимально завантажити потужності наших підприємств із локалізацією комплектуючих до 100% по вантажних вагонах, по пасажирських – до 88-90%. Також найближчим часом буде узгоджено процедуру фінансування для придбання двох поїздів виробництва Крюківського заводу», - сказав Максим Бурбак.

  Крім того, за його словами, буде проведено модернізацію зерновозів і рухомого складу на Запорізькому електровозоремонтному і Львівському заводах. А у 2016 році очікується випуск першого виготовленого в Україні разом з чеською компанією «Шкода» електровоза.