• In English
  • В Одесі відкриють Регіональну громадську приймальню Міністра оборони України
    опубліковано 27 травня 2014 року о 13:24

    В Одеському обласному військовому комісаріаті триває підготовка до відкриття Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України. Як розповів помічник військового комісара Одеського ОВК підполковник юстиції Олег Обухов, повноцінний прийом громадян тут розпочнеться з середини наступного місяця.

    На даний час для забезпечення роботи приймальні у будинку військового комісаріату за адресою вул. Пироговська, 6, планують використовувати залу для засідань, яка за своїми розмірами дозволяє приймати велику кількість відвідувачів, обладнана необхідною атрибутикою та інформаційними матеріалами. Також військові фахівці розробили та підготовили необхідний для діяльності громадської приймальні комплект документів.

    «Завдяки роботі цієї установи ми сподіваємося налагодити реальні механізми надання допомоги військовослужбовцям, членам їх сімей, ветеранам військової служби та іншим громадянам у вирішенні гострих соціальних проблем особистого та колективного характеру з питань служби, житлового, фінансового, медичного, пенсійного забезпечення, кадрової роботи тощо», – зазначив підполковник юстиції Олег Обухов.