• In English
 • На Черкащині претендентам на податкову знижку вже повернули 76% податку
  опубліковано 27 травня 2014 року о 13:00

  З початку року правом на податкову знижку скористалась 1 586 черкащан. Саме стільки громадян подали декларації для того, щоб отримати податкову знижку відносно витрат, здійснених ними у 2013 році на навчання, за користування іпотечним кредитом та інших витрат, передбачених законодавством.

  «Таким громадянам з бюджету мають повернути понад 1,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. 76 % цієї суми або 1,4 млн. грн. черкащани вже отримали», – про це повідомив начальник ДПІ у м. Черкаси Максим Криштопа.

  Найчастіше черкащани використовують право на податкову знижку на навчання. «Нею скористались 1 290 жителів обласного центру, а повернуто їм буде з бюджету майже 1,3 млн. грн.», – наголосив Максим Криштопа.

  Серед інших видів податкових знижок, якими на сьогодні скористались жителі обласного центру, посадовець назвав наступні:

  – 157 громадян подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми відсотків, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Цим громадянам повернуть 416 тис. грн.;

  – 122 громадянина скористались правом на податкову знижку відносно страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 96 тис. грн.;

  – 17 черкащанок скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе 32,6 тис. грн.

  Громадянам, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки, необхідно до 31 грудня 2014 року подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.

  Жителі Черкас можуть подати необхідні документи за адресою: бульв. Шевченка, 307, каб.414. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-80-44.