• In English
 • Співробітників Держсільгоспінспекції в Запорізькій області, які затримані за підозрою в отриманні хабара, звільнено з посад
  опубліковано 27 травня 2014 року о 11:34

  Правоохоронні органи Запорізької області, за підозрою в отриманні хабара в сумі 2000 гривень, затримали двох спеціалістів відділу оперативного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Запорізькій області. Зокрема, даний інцидент стався під час проведення ними перевірки скарги щодо законності використання земельної ділянки суб’єктом підприємницької діяльності.

  Наразі триває досудове слідство, а Держсільгоспінспекція сприяє правоохоронцям у розслідуванні всіх обставин події. Крім того, вказані спеціалісти вже звільнені із посад.

  Начальник Держсільгоспінспекції в Запорізькій області Валерій Ставицький звернув увагу всіх співробітників на неприпустимість вчинення корупційних діянь та правопорушень під час виконання службових обов’язків.

  На безкомпромісній боротьбі з корупційними проявами в діяльності інспекції вже неодноразово наголошував Голова Держсільгоспінспекції України Микола Поєдинок, який зазначав, що кожен винний у скоєнні протиправних дій буде, обов’язково, покараний відповідно до норм чинного законодавства.