• In English
 • На Житомирщині розпочато виплати допомог сім’ям загиблих військовослужбовців під час подій на Сході
  опубліковано 27 травня 2014 року о 09:45

  Під час брифінгу 26 травня голова Житомирської облдержадміністрації Сидір Кізін розповів представникам ЗМІ області, що особисто відвідував поранених на Сході військовослужбовців з Житомирщини, котрі наразі лікуються у військовому госпіталі під Києвом.

  Сидір Кізін відмітив, що усі вояки демонструють надзвичайно піднесений бойових дух, хоча всі мають різної ступені тяжкості поранення. Більшість з них запевняють, що після одужання знову за потреби повернуться захищати Батьківщину. Єдине, що просять допомогти із спеціальними військовими засобами, зокрема необхідні прилади нічного бачення та бронежилети.

  «На сесії обласної ради було виділено 2 млн. грн. на фінансування та підтримку батальйону територіальної оборони, військових частин, структурних підрозділів ВВ та СБУ області. Крім того з обласного бюджету виділили кошти на соціальну допомогу сім’ям загиблих військовослужбовців на Сході країни», - сказав Сидір Васильович.

  Так сім’ї загиблих військовослужбовців отримають з обласного бюджету соціальну допомогу на загальну суму 300 тис. грн.

  Крім того, за розпорядженням Кабінету Міністрів України розпочинається виплата одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року в 100-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на час виплати цієї суми. В області по 121 тис. 800 грн. отримають члени сімей трьох загиблих осіб на загальну суму 365 тис. 400 грн.