• In English
 • О. Шлапак взяв участь у церемонії підписання Урядом України та Світовим банком кредитних угод
  опубліковано 26 травня 2014 року о 18:48

  26 травня у представництві Світового банку в Україні відбулася церемонія підписання Угод між Україною та Світовим банком щодо надання позик загальною вартістю 1,48 млрд. дол. США.

  Угоду для проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» від Світового банку підписав директор представництва Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні, регіоні Європи та Центральної АзіїЧімяо Фан, від України – Міністр фінансів Олександр Шлапак.

  Обсяг позики становить 382 млн. дол. США,  у т.ч. МБРР-332 млн. дол. США, Фонду чистих технологій – 50,0 млн. дол. США. Залучені інвестиції будуть спрямовані на заміну застарілого обладнання системи централізованого теплопостачання на більш технологічно досконале, що відповідатиме сучасним вимогам сьогодення, а також допоможе Україні в найближчій перспективі мінімізувати витрати паливно-енергетичних ресурсів.

  Крім того, підписані угоди для проектів «Перша позика на політику розвитку» в сумі 750 млн. дол. США та «Другий проект розвитку міської інфраструктури» вартістю 350 млн. дол. США. З боку Світового Банку зазначені угоди підписав директор представництва Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні, регіоні Європи та Центральної Азії Чімяо Фан, від України підписали заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Григорій Семчук та Міністр економічного розвитку Павло Шеремета.