• In English
 • Держава виділить волинянам 35 млн. грн. на субсидії для оплати компослуг
  опубліковано 26 травня 2014 року о 12:34

  На Волині  близько 40 тисяч родин зможуть отримати субсидії. З метою соціального захисту малозабезпечених родин в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, Уряд запровадив додаткову програму мінімізації наслідків від здорожчання цих послуг. Про це йшлося в ході оперативної наради Голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта.

  Як зауважила директор департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Світлана Мишковець, загалом в Україні, уже понад 17 років діє програма житлових субсидій, якою  в області користуються 14,5 тис. сімей.

  У зв’язку з тим, що з 1 травня 2014 року роздрібні ціни на газ для населення зросли вдвічі, а у подальшому відбуватиметься поетапне зростання, Уряд розробив новий механізм: Постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2014 року №83 затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

  Як зауважив Григорій Пустовіт, соціальним захистом необхідно охопити максимальну кількість краян. Тому, інформаційно-роз’яснювальну роботу  серед населення потрібно активізувати. Адже люди повинні про те, що вони мають право на компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на ці послуги.

  Наразі розпочато розпочато серію “круглих столів” із представниками підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг, органів соціального захисту населення, громадськими організаціями міст та районів, де роз’яснить порядок надання компенсації.

  За словами Світлани Мишковець, для Волинської області  на ці цілі з державного бюджету буде виділено 35 млн. грн.