• In English
 • Військовослужбовці в день виборів забезпечують весь комплекс заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації у зоні проведення АТО
  опубліковано 25 травня 2014 року о 13:20

  За минулу добу терористи тричі обстрілювали один з блокпостів українських військових в районі Слов’янську. Бойовики вели вогонь з автоматичної зброї, гранатометів, здійснювали мінометний обстріл. Намагаючись встановити контроль над блокпостом, аби вирватись з кільця оточення, в якому наразі перебуває Слов’янськ, під час третього обстрілу терористи атакували розташування українського підрозділу. Вогнем у відповідь атака бандитів була відбита.

  Зазначені дії сепаратистів спрямовані на поширення зони диверсійних дій, що дестабілізують ситуацію в регіоні в день позачергових Президентських виборів, з метою зриву виборчого процесу.

  У той же час зростає невдоволення місцевих мешканців діями сепаратистів, які тероризують городян та привносять хаос й беззаконня.

  Військовослужбовці Збройних Сил України, залучені до АТО, в день виборів забезпечують весь комплекс заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації у зоні проведення антитерористичної операції.