• In English
 • Центр підтримки реформ інформує про перші результати
  опубліковано 23 травня 2014 року о 19:35

  Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак разом із Центром підтримки реформ 23 травня розглянули низку пропозицій, які надійшли від громадськості, щодо реформування країни.

  Зокрема розглянули пропозиції в питаннях адміністративної реформи в контексті децентралізації влади та електронного врядування, реформи політичної системи та виборчого права, посилення прозорості публічних фінансів, реформи державної політики в сфері книговидання, міграційної політики, екології, вищої освіти, підвищення безпеки дорожнього руху в контексті запровадження відео-фіксації правопорушень та ін.

  Як повідомили в ЦПР, отримані пропозиції вже передані експертам для подальшого аналізу, а також обговорюються з профільними міністерствами.

  Передбачається, що незабаром буде запущено інтерактивний портал, який надасть змогу розглядати й аналізувати проекти реформ у режимі он-лайн.

  Відзначимо, що заснування Центру підтримки реформ є важливим кроком на шляху Уряду України до співпраці з громадсько-експертним середовищем і громадянським суспільством загалом. Мета Центру  – прискорити процес імплементації Урядом України ключових реформ, анонсованих Кабінетом Міністрів України, шляхом їх постійного експертно-методичного супроводу громадськістю.

  Свої пропозиції можете надсилати на e-mail: sr_center@kmu.gov.ua