• In English
 • Людмила Денісова зустрілася з представниками Канадської місії спостереження за виборами
  опубліковано 23 травня 2014 року о 18:17

  Міністр соціальної політики Людмила Денісова провела зустріч із представниками Канадської місії спостереження за виборами, під час якої вона наголосила, що Уряд робить все можливе, аби вибори в Україні відбулися демократично і легітимно.

  „Підготовка до виборів відбувається за планом, зокрема, вже підготовлено всі необхідні для голосування документи, працюють виборчі комісії та дільниці всіх рівнів. Крім того, правоохоронні органи, силові структури готові забезпечувати безпечність волевиявлення громадян”, – сказала Людмила Денісова. Вона додала, що сьогодні в Україні зареєстровано майже 3 тис. спостерігачів з інших країн світу, всім їм буде надано відкритий доступ до виборчих дільниць. „Ми вдячні міжнародним спостерігачам за їхню підтримку у нашому прагненні до чесних і прозорих виборів”, – сказала Людмила Денісова. 

  Міністр підкреслила, що переселенці з Криму, Донецької та Луганської областей, незважаючи на те, що тимчасово проживають в інших регіонах України, так само мають можливість проголосувати. Згідно із внесеними змінами до Закону про вибори, такі громадяни повинні за місцем своєї реєстрації написати заяву щодо місця голосування.

  „Зокрема, за інформацією ЦВК, станом на 19 травня в Державному реєстрі виборців зареєстровано 13210 осіб, які переїхали до інших регіонів та виявили бажання проголосувати не за місцем постійного проживання, це: 4451 особи з АР Крим, 1587 особи  з м. Севастополя. 4573 жителя Донецької області та 2599 - з Луганської”, – повідомила Людмила Денісова.

  Представники Канадської місії спостереження за виборами висловили впевненість у проведенні демократичних виборів в Україні і запевнили Міністра у підтримці цього процесу.