• In English
 • У Волинській та Рівненській областях оголошено Дні жалоби
  опубліковано 23 травня 2014 року о 15:30

  23 і 24 травня у Волинській області, та 23, 24, 25 травня на Рівненщині оголошено Днями жалоби.

  22 травня 2014 року на території Донецької області терористи підступно розстріляли один із блокпостів Збройних Сил України. Загинули військовослужбовці військових частин оперативного командування “Північ”.

  У Дні жалоби на всій території Рівненської та Волинської областей буде приспущено Державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, військових частин та установ. У районах, містах та селах буде відмінено усі заплановані культурно-масові заходи, спортивні змагання, розважальні програми теле- та радіопередачі.

  23 травня, у військових частинах та установах оперативного командування “Північ”, які дислокуються на Рівненщині та Волині, ранкові шикування розпочато з вшанування хвилиною мовчання військовослужбовців-героїв, які вчора загинули на сході України.

  Командування та особовий склад військових колективів оперативного командування “Північ” Збройних Сил України висловлює глибоке співчуття рідним і близьким загиблих військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи незалежність нашої держави.