• In English
 • Остап Семерак: Учасники коаліції мають оприлюднити імена своїх представників, що прийшли у владу за квотами
  опубліковано 23 травня 2014 року о 12:27

  Політичні партії та фракції, які ввійшли до парламентської більшості, мають самостійно оприлюднити перелік осіб, які є їхніми представниками у владі.

  Про це сказав Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак в інтерв’ю виданню «Тиждень», №21, від 23 травня.

  На його погляд, таким чином політичні партії візьмуть на себе безпосередню відповідальність за роботу людей, яких вони делегували.

  «Це було б правильно, і я б дуже хотів, аби так сталося», – додав Остап Семерак.

  Міністр зазначив, що Уряд не призначає наосліп усіх, кого їм пропонують учасники коаліції. «Кабмін як колегіальний орган іноді відмовляє партіям у призначені якихось людей, і ця відмова мотивована. Ми ввели практику, коли призначення відбуваються не в заочному режимі, як було колись, коли давали список осіб і уряд їх призначав. Нині процедура така: партія подає кандидатуру, її документи опрацьовуються згідно з чинним законодавством. А воно вимагає навіть перевірити стан здоров’я… Після чого, якщо немає заперечень щодо нормативних вимог, відбувається співбесіда з профільним віце-прем’єром, і незалежно від його позитивного чи негативного рішення ми виносимо розгляд кожної кандидатури на засідання Уряду. Запрошуємо людину, кожен може поставити запитання, і тоді приймається рішення», – розповів Міністр Кабінету Міністрів.