• In English
 • Віталій Ярема: Уряд зробив усе можливе для того, щоб вибори Президента України 25 травня відбулися
  опубліковано 23 травня 2014 року о 13:50

  Уряд зробив усе можливе для того, щоб вибори Президента України 25 травня відбулися. Про це Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема заявив під час зустрічі з суддею Федерального суду США Богданом Футеєм, Президентом Українського Конгресового Комітету Америки Тамарою Олексій та Почесним консулом України у м. Клівленд Сполучених Штатів Америки Андрієм Футеєм, які відвідують Україну у якості міжнародних спостерігачів на виборах Президента України. 

  Віталій Ярема подякував представникам української діаспори у США за підтримку та сприяння у приверненні уваги Сполучених Штатів до українських проблем.

  У ході зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію в Україні та зосередилися на питаннях, пов’язаних з виборами Президента України, які відбудуться цієї неділі. Міжнародні спостерігачі висловили сподівання, що вибори будуть прозорими та демократичними,не зважаючи на труднощі, з якими сьогодні стикається Україна.

  Віталій Ярема наголосив: «Уряд зробив усе можливе для того, щоб вибори Президента України 25 травня відбулися». Він також  висловив переконання, що під час виборів Президента України фальсифікацій не буде.