• In English
 • У Миколаєві розпочала роботу Міжнародна виставка "Суднобудування - 2014"
  опубліковано 23 травня 2014 року о 09:37

  21 травня 2014 року у виставковому центрі «ЕкспоМиколаїв» розпочала свою роботу ХХ Міжнародна виставка «Суднобудування - 2014», у рамках якої проходитиме ХІІ спеціалізована виставка «Водний транспорт».

  Виставка організована ТОВ «ЕкспоМиколаїв» за сприяння Міністерства інфраструктури України, Миколаївської облдержадміністрації, Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром», Миколаївського міськвиконкому.

  На урочистому відкритті учасників та гостей виставки привітав президент Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром» Віктор Лісицький.

  Виставка «Суднобудування – 2014. Водний транспорт» проводиться з 1995 року та завжди збирає багато учасників та відвідувачів. У цьогорічній виставці беруть участь провідні підприємства та установи Миколаївської області в галузі суднобудування та судноремонту, зокрема: ДП «Зоря - Машпроект», ДП «Дельта - Лоцман», ПАТ «Завод «Екватор», ДП «Миколаївський морський торговельний порт», ТОВ «Чорноморська яхтена верф», ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара», Національний університет ім. Адмірала Макарова, Миколаївське ПТУ «Мореходна школа», Музей суднобудування та флоту тощо.

  Основні тематичні розділи виставки: проекти і технології, судове устаткування, комплектація та матеріали суднобудування, логістика, системи навігації тощо.

  Під час роботи виставки в приміщенні Миколаївського міськвиконкому відбулося виїзне засідання Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром», на якому розглядалися основні проблеми суднобудування та шляхи вирішення. За підсумками обговорення сформовано пропозиції для подальшого направлення до Кабінету Міністрів.