• In English
 • Уряд виділяє 100 млн. грн. на придбання БТР-3Е для Збройних Сил та Нацгвардії, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 22 травня 2014 року о 14:00

  Для Збройних Сил України та Національної гвардії планується закупити 22 БТР-3Е. На їх придбання Уряд виділяє 100 млн. грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у четвер, 22 травня, під час відвідання однієї з військових частин під Києвом, де цього дня відбуваються планові комплексно-польові заняття 2-го резервного батальйону Нацгвардії та підрозділу спеціального призначення для виконання завдань по АТО.

  Під час планових комплексно-польових занять бійці відпрацьовували низку завдань, зокрема дії щодо затримання озброєних злочинців, звільнення заручників, відбиття нападу злочинців та їх затримання, дії особового складу КПП під час огляду транспортних засобів. Відпрацьовувалися також вправи зі стрільби, прийоми рукопашного бою, елементи загального та спеціального курсів дресирування службових собак.

  Він передав бійцям сучасні відмінні від російських стандартів засоби спецзв’язку, бронежилети різних ступенів захисту та каски.

  Глава Уряду підкреслив, що ЗСУ та Нацгвардія забезпечуються необхідним у якнайшвидших темпах, адже «23 роки нічого не купувалося»: «Те, що було два місяці тому і що є сьогодні – це разюче різні картини».

  Арсеній Яценюк висловив співчуття родинам загиблих у ході антитерористичної операції і запевнив усіх, «що країна нікого не забуде»: «Героїв не забувають».