• In English
 • 300 тис. грн. з обласного бюджету виділять на допомогу сім'ям загиблих військовослужбовців Житомирщини
  опубліковано 22 травня 2014 року о 09:55

  На засіданні сесії Житомирської обласної ради йшлося про внесення змін до обласного бюджету 2014 року, зокрема щодо матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців з Житомирщини.

  Так, з обласного бюджету було вирішено виділити 300 тис. грн. на підтримку родин військових, котрі загинули, захищаючи незалежність України на Сході держави.

  Голова облдержадміністрації Сидір Кізін наголосив, що наша область несе чи не найбільші людські втрати. Житомирщина втратила вже дев’ять військовослужбовців. Це Сергій Панасюк, Вадим Заброцький, Віталій Дульчик, Сергій Хрущ, Віталій Рудий, Олег Славіцький, Віктор Верещак, Володимир Котвицький, Геннадій Беляк. Також є поранені.

  «З життя пішли найкращі сини українського народу. Це цвіт нації. Ми повинні на належному рівні вшанувати їхню пам'ять», - зазначив Сидір Васильович.

  Крім того, очільник області звернувся до органів місцевого самоврядування у населених пунктах, де проживали загиблі військовослужбовці, з пропозицією перейменувати вулиці на їх честь, школи, яких вони навчалися.

  23 травня у День героїв Житомирщина вшановуватиме і загиблих земляків-військовослужбовців на рівні з тими героями, які в різні часи боролися за незалежність України.