• In English
 • У Миколаєві завершуються льотно-методичні збори винищувальної, штурмової, бомбардувальної та транспортної авіації
  опубліковано 21 травня 2014 року о 16:27

  Збори, участь в яких взяли військові авіатори з усієї України, тривали протягом тижня. За цей час льотчики провели теоретичні заняття з використанням тренажерних комплексів, а також виконали практичні польоти.

  Як пояснив один з керівників зборів – заступник начальника авіації Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Ігор Черепенько, основними завданнями льотно-методичних зборів було злагодження бойових екіпажів транспортної, винищувальної, штурмової та бомбардувальної авіації, а також бойове застосування усіх наявних засобів авіаційного ураження повітряних та наземних цілей.

  Під час виконання завдань зборів авіаційна техніка перебазовувалась на визначені аеродроми. Крім того в процесі польотів використовувались запасні аеродроми Повітряних Сил ЗС України. На визначених авіаційних полігонах здійснювалися пуски керованих і некерованих ракет, стрільба з авіаційних гармат, ураження мішеней із застосуванням авіабомб. Польоти виконувались на усій номенклатурі авіатехніки Повітряних Сил ЗС України: літаках Іл-76, Ан-26, Міг-29, Су-27, Су-25, Су-24, Л-39 та вертольоті Мі-8.

  Варто зазначити, що протягом зборів було виконано три льотні зміни, під час яких було здійснено понад 200 літаковильотів, а льотчики провели у небі понад 220 годин.