• In English
 • Арсеній Яценюк доручив розібратися з причинами недозавантаженості суднобудівних заводів Миколаєва
  опубліковано 21 травня 2014 року о 15:50

  На сьогодні основним завданням є запуск української економіки, і важливу роль у цьому має відігравати Миколаївщина, яка є економічно розвинутим регіоном, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на виїзному засіданні Уряду в Миколаєві у середу, 21 травня.

  Арсеній Яценюк підкреслив, що завдяки фінансовій підтримці від міжнародних партнерів Уряд виплачує пенсії та зарплати. Але основне завдання, за його словами, – «запустити економіку».

  Він підкреслив, що важливу роль у цьому має відігравати Миколаївщина, яка є економічно розвинутим регіоном і має «два базиси для економічного розвитку -– аграрний та індустріальний».

  Арсеній Яценюк звернувся до голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Романчука з проханням зустрітися з власниками суднобудівних підприємств і розібратися в питанні недозавантаженості цих підприємств, зокрема заводу «Океан».

  Глава Уряду зазначив, що суднобудівний завод «Океан» раніше виготовляв десятки суден, «які продавалися, люди мали зарплату, підприємство працювало, а бюджет мав податки». Проте, за словами Арсенія Яценюка, після того, як Миколу Романчука зняли з посади керівника підприємства, «завод фактично вмер».

  «Зараз світовий ринок росте, є неймовірний обсяг потреби в суднобудуванні, але, на превеликий жаль, поки що чомусь миколаївські заводи не завантажені. Треба розбиратися, які в цьому є причини. Економічних причин я не бачу», - підкреслив Арсеній Яценюк.