• In English
 • Голова Держземагентства: Оновлення кадрового складу є дієвим інструментом подолання корупції у сфері земельних відносин
  опубліковано 21 травня 2014 року о 15:35

  Голова Держземагентства Сергій Рудик рішучими, але вкрай необхідними діями доводить, що оновлення кадрового складу структурних підрозділів та територіальних органів є дієвим інструментом подолання корупції у сфері земельних відносин. За місяць звільнено 32 керівники територіальних органів обласного та районного рівнів.

  «Я з першого дня однаково шанобливо ставлюсь до усіх без винятку працівників, моїх колег по роботі. Однак за результатами діяльності та перших перевірок дійшов висновку, що кардинальних кадрових змін не уникнути», – наголошує керівник земельного відомства, у підпорядкуванні якого 1545 керівників структурних підрозділів центрального апарату, територіальних органів земельних ресурсів та  підприємств, що належать до сфери управління відомства.

  Держземагентство крок за кроком, послідовно втілює ідею: керівники органів земельних ресурсів мають щоденно кропіткою працею доводити, що вони служать людям і трудяться виключно в інтересах громадян.

  «На жаль, не всі це розуміють. Так, наприклад, за суттєві недоліки у роботі ще 5 травня довелося звільнити із займаної посади начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області. Час показав, що вчинили ми вірно. 20 травня правоохоронці за хабарництво затримали екс-чиновника землевпорядної служби Черкащини», зазначив Голова Держземагентства.

  До того ж, за словами Сергія Рудика, звільнити корумпованого, невправного керівника це лише півсправи. Вкрай важливо, щоб йому на заміну прийшов фахівець з новим типом мислення.