• In English
 • Андрій Дещиця провів переговори з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини
  опубліковано 20 травня 2014 року о 18:44

  У рамках робочого візиту до Федеративної Республіки Німеччина в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця провів переговори з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

  Сторони обговорили стан українсько-німецького двостороннього співробітництва та перспективи його активізації. Було наголошено на важливості проведення позачергових президентських виборів 25 травня. Крім того, Міністри констатували важливу роль місії ОБСЄ у процесі пошуку шляхів врегулювання ситуації в Україні. Німецька сторона дала позитивну оцінку зусиллям Уряду України щодо проведення круглих столів як інструмента досягнення злагоди в державі.

  Глава зовнішньополітичного відомства України зустрівся з членами Німецько-української міжпарламентської групи Бундестагу, під час якої були обговорені питання внутрішньополітичної ситуації в Україні, а також підтримки Німеччиною України у здійсненні  соціальних і економічних реформ. Обидві сторони констатували важливість проведення 25 травня позачергових президентських виборів, які стануть вагомим фактором у налагодженні  стабільності в Україні. Німецька сторона повідомила про плани великої кількості депутатів Бундестагу відвідати Україну в якості спостерігачів на виборах. А.Дещиця висловив впевненість, що ефективна діяльність Німецько-української міжпарламентської групи стане вагомим фактором  у поглибленні двостороннього співробітництва між Україною та ФРН та реалізації євроінтеграційного курсу нашої держави.

  Під час зустрічі в.о. Міністра закордонних справ України з радником Канцлера ФРН з питань зовнішньої політики та безпеки Крістофом Хойсгеном були обговорені питання внутрішньополітичної ситуації в Україні та перспективи співпраці між двома країнами з широкого кола питань, зокрема, в контексті надання Урядом ФРН підтримки нашій державі у проведенні системних реформ.

  Керівник зовнішньополітичного відомства України також зустрівся з головою Комітету Бундестагу у закордонних справах Норбертом Рьоттгеном. Було обговорено питання внутрішньополітичної ситуації в Україні в контексті агресії щодо України з боку РФ, а також підготовка до позачергових президентських виборів 25 травня.