• In English
 • Атомники продовжують збір коштів для Збройних Cил України
  опубліковано 20 травня 2014 року о 17:55

  З початку кампанії зі збору коштів на потреби Збройних Сил України працівники НАЕК «Енергоатом» перерахували для українських військових 2 млн. 361 тис. гривень. Ці кошти спрямовані на матеріально-технічні потреби армії та на медичне забезпечення військовослужбовців. Розуміючи критичну важливість підвищення боєздатності українських Збройних сил та зважаючи на зростання загроз територіальній цілісності України, трудовий колектив Компанії продовжує збір коштів для армії.

  У відокремленому підрозділі «Южно-Українська АЕС» (ЮУАЕС), згідно зі спільним рішенням представників адміністрації та профспілкового комітету, сформовано спеціальну групу представників трудового колективу, яка узгоджує використання частини зібраних коштів безпосередньо на потреби військових частин, розташованих у регіоні ЮУАЕС (крім зброї, паливно-мастильних матеріалів і продуктів харчування). Це, зокрема, дозволило придбати матеріальні цінності та здійснити комплектацію окремих видів спорядження (бронежилетів) для потреб зазначених військових частин на суму 708,68 тис. гривень за цінами, нижчими за ринкові.

  НАЕК «Енергоатом» надіслано листа керівникам відокремлених підрозділів Компанії, де, зокрема, схвалено та запропоновано вивчити та використати досвід ВП «Южно-Українська АЕС» в організації допомоги Збройним силам України.

  Станом на 1 травня 2014 року в акції зі збору коштів на потреби Збройних Сил України взяли участь 46% працівників відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС». Сума їхнього благодійного внеску до кінця року складе 809,607 тис. гривень.

  Інформація про відокремлений підрозділ «Южно-Українська АЕС».

  Южно-Український енергетичний комплекс розташований на півдні України в Миколаївської області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станція (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 900 МВт.

  У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 490 млрд кВт∙год. електричної енергії.