• In English
 • Сергій Рудик вручив працівникам соціальної сфери Одещини накази про надання у власність земельних ділянок
  опубліковано 19 травня 2014 року о 17:53

  19 травня Голова Держземагентства Сергій Рудик в Ананьївському районі, що на Одещині, вручив працівникам соціальної сфери накази про надання у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Очільник земельного відомства під час візиту зустрівся з головою Одеської обласної державної адміністрації Ігорем Палицею. Сергій Рудик також обговорив з керівництвом району, головами місцевих рад, сільгосптоваровиробниками та громадськістю шляхи вирішення проблемних питань розвитку земельних відносин.

  Голова Держземагентства України під час спілкування з громадянами підкреслив, що держава втрачає значні кошти і довіру своїх громадян через корупційну складову. Тому одним із головних завдань землевпорядної служби є зупинка корупційних механізмів.

  “Моя мета – налагодити роботу Держземагентства таким чином, щоб громадяни могли відчути зміни і отримати належну допомогу та якісне обслуговування”, – зазначив Сергій Рудик.

  Зокрема, очільник земельного відомства наголосив, що першочерговими заходами у подоланні корупції та налагодженні прозорості в сфері земельних відносин мають стати зміна кадрів, що дискредитували себе, відкриття гарячої лінії Голови Держземагентства, створення та всіляке сприяння роботі Антикорупційної ради при Голові Держземагентства. “Це – надійні та ефективні інструменти, які допоможуть нам отримати альтернативну інформацію безпосередньо з місць, зокрема з районів, та, що надзвичайно важливо, дізнатись думку громадськості. У такий спосіб ми виявлятимемо больові точки та матимемо можливість зробити зріз проблемних питань, які турбують громадян, що слугуватиме надійним підґрунтям для подальшого прийняття управлінських рішень та комплексного вирішення проблем”, – зазначив Сергій Рудик.