• In English
 • Дмитро Булатов зустрівся з віце-президентом Європейської федерації легкої атлетики
  опубліковано 19 травня 2014 року о 17:46

  19 травня 2014 року відбулась зустріч Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова з віце-президентом Європейської федерації легкої атлетики, генеральним директором Федерації легкої атлетики Франції Жаном Грасіа.

  Під час зустрічі, що була присвячена сучасним європейським принципам управління легкоатлетичною сферою, сторони обговорили поточну ситуацію в нашій державі та її вплив на розвиток легкої атлетики в Україні. Дмитро Булатов високо оцінив підтримку, яку Україні надають європейські спортивні структури, у тому числі Європейська федерація легкої атлетики.

  «Легка атлетика, як однин наймасовіших видів спорту у світі, посідає провідну роль у спортивній системі України. Ми будемо вдячні Європейській асоціації за інтелектуальну допомогу в питаннях реформування української моделі управління спортом, адже саме спорт, зокрема легка атлетика, є одним із кращих способів єднання людей», - зазначив Міністр.

  Зі свого боку Жан Грасіа детально розповів про розвиток легкої атлетики у Франції, презентувавши учасникам зустрічі французьку структуру легкоатлетичної сфери, принципи її фінансування та популяризації. В ході зустрічі Жан Грасіа також поінформував українську сторону про діяльність Європейської федерації легкої атлетики та федерації легкої атлетики Франції. «Ми зробимо все, що від нас залежить, аби допомогти українській легкій атлетиці й надалі залишатися на такому високому рівні", - підкреслив віце-президент Європейської федерації легкої атлетики.

  Участь в обговоренні європейських підходів в управлінні легкоатлетичною сферою також взяли: перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк, заступник Міністра молоді та спорту Ніна Уманець, заступник Міністра молоді та спорту – керівник апарату, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, радник Міністра Максим Карпій, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук.