• In English
  • На Львівській залізниці для відновлення руху потягів ліквідували 18 розмивів
    опубліковано 19 травня 2014 року о 17:48

    Залізничники Львівської магістралі ліквідували наслідки розмиву земляного полотна на 52-53 км перегону Дрогобич-Дубляни Самбірські. Рух потягів на ділянці відновили у неділю, 18 травня, о 16:58 год. Зараз тут цілодобово чергують працівники колійного господарства залізниці.

    Для ліквідації наслідків руйнування земляного полотна на об’єкті працювали 6 одиниць техніки. Залізничники використали 1694 кубометрів бутового каменю, 400 кубометрів щебеню та 320 кубометрів забрудненого баласту. Загалом працівники Львівської залізниці замінили на нові 85 дерев’яних шпал, виправили 1,5 кілометри колії та відрихтували 300 метрів колії. До відновлювальних робіт були залучені працівники Самбірської та Стрийської дистанцій колії та  фахівці колійної машинної станції №274. Роботи тривали цілодобово до повного відновлення руху на перегоні.

    Нагадаємо, внаслідок підвищення рівня води в річці Бистриця та прориву дамби, на  перегоні Дрогобич – Дубляни Самбірські утворилось  11 місць наскрізних розмивів загальною протяжністю 181 метр та 7 місць часткових розмивів загальною протяжністю 23 метри. У суботу, 17 травня, перегін відкрили для руху господарських потягів, у неділю його відкрили для всіх потягів.