• In English
 • Військові медики забезпечені усім необхідним для проведення якісного лікування
  опубліковано 19 травня 2014 року о 15:48

  19 травня директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій під час брифінгу в Національному інформаційному агентстві України “Укрінформ” розповів про медичне забезпечення у Збройних Силах України.

  «Враховуючи те, що в зоні бойових дій встановлено блокпости, які не пропускають санітарні автомобілі, евакуація поранених здійснюється виключно гелікоптерами. При цьому жоден поранений не залишається в районі ведення бойових дій», – зазначив полковник медичної служби Віталій Андронатій.

  Він поінформував, що поранених доставляють до військових лікувальних закладів, найближчим з яких є Військово-медичний клінічний центр Північного регіону у Харкові.

  «На цей госпіталь припадає велике навантаження. Від часу початку антитерористичної операції до нього вже потрапив 61 військовослужбовець, з яких 25 – представники Збройних Сил України. Найважчі поранені за допомогою реанімаційно-операційного літака Повітряних Сил ЗС України Ан-26 “Віта” доставляються до лікувальних установ Міністерства оборони України у Києві та Вінниці, – повідомив полковник медичної служби Віталій Андронатій.

  Він підкреслив, що у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону працюють висококваліфіковані військові лікарі, серед яких чимало мають бойовий досвід, брали участь у миротворчих операціях. Сьогодні особовий склад госпіталю підсилено провідними лікарями і фахівцями військової медицини Головного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь”. Військові медики забезпечені усім необхідним для проведення якісного лікування.

  «Працюємо цілодобово. Всі наші зусилля спрямовані на врятування життя кожної людини і кожного військовослужбовця Збройних Сил України, – підкреслив полковник медичної служби Віталій Андронатій.