• In English
 • Ігор Швайка взяв участь у зльоті іменних стипендіатів і відмінників навчання
  опубліковано 17 травня 2014 року о 11:04

  17 травня Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка під час робочої поїздки до Вінницької області взяв участь у ХVІ зльоті іменних стипендіатів і відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття», який проводиться серед студентів аграрних вишів.

  У зльоті взяли участь студенти аграрних вишів Київської, Житомирської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської та Рівненської областей. Цього року він пройшов у Вінницькому національному аграрному університеті.

  «Лідери АПК ХХІ століття»  - молодіжний студентський форум, який шістнадцять років поспіль збирає під свої знамена майбутніх лідерів агропромислового виробництва, відмінників навчання, іменних стипендіатів, активістів студентського самоврядування. Відкритість і готовність молоді до діалогу надає форуму особливого значення, оскільки сьогодні освіта не може шукати відповідей на низку проблем професійної, економічної, світоглядної підготовки майбутніх фахівців агропромислового комплексу без активної участі інтелектуальної креативної молодої еліти.

  Під час перебування у Вінницькому національному аграрному університеті Ігор Швайка ознайомився з читальним залом студентської бібліотеки, залою Вченої ради та залою Спеціалізованої ради із захисту рослин, а також зі студентської їдальнею.

  Також у рамках зльоту були проведені круглі столи з актуальних питань сучасної ветеринарної медицини, галузей тваринництва, рослинництва, зовнішньоекономічної діяльності АПК України, фінансово-економічних аспектів розвитку аграрної економіки, проблем аграрного менеджменту.