• In English
 • Відбулося засідання Ради МЗС України і МЗС Республіки Польща
  опубліковано 16 травня 2014 року о 16:24

  16 травня ц.р. проведено VІ засідання Ради МЗС України та МЗС Республіки Польща під головуванням глав зовнішньополітичних відомств України та Польщі.

  Захід відбувся в рамках робочого візиту Міністра закордонних справ Республіки Польща Радослава Сікорського до України.

  У ході засідання Ради сторони обговорили питання українсько-польського політичного діалогу, відносини Україна-ЄС, перспективи співробітництва у сфері безпеки та оборони, культурно-гуманітарного співробітництва, а також взаємодію в рамках міжнародних організацій.

  Окремо йшлося про підвищення ефективності діяльності двосторонніх механізмів співробітництва, організацію візитів високого та найвищого рівня.

  У центрі уваги переговорів була тематика врегулювання внутрішньополітичної ситуації в Україні, у зв’язку з анексією Росією Автономної Республіки Крим та підтримкою російською стороною сепаратистських рухів та терористичних організацій в східних областях України.

  Під час засідання глави зовнішньополітичних відомств підписали План співробітництва між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Республіки Польща на 2014-2015 роки.