• In English
 • М. Коваль: На будь-яку авантюру ми відповімо адекватно. Збройні Сили України до цього готові
  опубліковано 16 травня 2014 року о 16:16

  Виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль наголосив, що на будь-яку авантюру ми відповімо адекватно. Збройні Сили України до цього готові. Під час виїзного засідання Кабінету Міністрів України у Вінниці 16 травня представники засобів масової інформації поцікавилися думкою очільника оборонного відомства стосовно можливості введення в Україну так званих “миротворчих” підрозділів Російської Федерації і готовності Збройних Сил до відбиття агресії.

  «Дійсно, ми маємо інформацію, що деякі військовослужбовці збройних сил Російської Федерації мають на рукавах пов’язки з абревіатурою “МС”, що означає “миротворчі сили”. Проте для того, щоб будь-яка країна розпочала миротворчу операцію, потрібен відповідний мандат ООН. У Росії, звісно ж, такого документу немає і бути не може», – підкреслив генерал-полковник Михайло Коваль.

  Виконуючий обов’язки Міністра оборони України запевнив журналістів, що на будь-яку авантюру армія готова відповісти адекватно. Збройні Сили України мають для цього достатню кількість озброєння та військової техніки і добре підготовлених військових професіоналів, патріотів своєї Батьківщини.

  «Певною мірою ми мали проблеми із недостатньою кількістю засобів індивідуального захисту, організацією належного побуту та відпочинку військових, не вистачало бронежилетів, куленепробивних шоломів, розгрузок, спальних мішків тощо. Зараз ці проблеми в оперативному порядку вирішуються, війська поступово забезпечуються усім необхідним майном, – наголосив генерал-полковник Михайло Коваль.

  Керівник вітчизняного оборонного відомства додав, що кожна копійка, яка надійшла на банківські рахунки в рамках акції “Підтримай Українську армію”, буде витрачена прозоро і за призначенням.