• In English
 • Вручено нагороди лауреатам Національного конкурсу "Краща книга України"
  опубліковано 16 травня 2014 року о 13:51

  16 травня Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко вручив нагороди переможцям Національного конкурсу «Краща книга України», яким щороку відзначаються кращі роботи українських видавництв.

  Конкурс започатковано Держкомтелерадіо України з метою сприяти розвитку вітчизняного книговидання, традицій книговидавничої справи, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та друку.

  «Гран-прі» конкурсу цього року присуджено видавництву «Либідь» за видання «Скарбниця потребна і пожиточна». У цій книзі, упорядником якої є лауреат Національної премії імені Т.Г. Шевченка Валерій Шевчук, представлено історично-літературні пам’ятки ХІ-ХУІІІ ст., що вийшли зі стін українських монастирів. До книги зібрано переважно малознані, а то й зовсім незнані матеріали. Видання ілюстровано пам’ятками образотворчого мистецтва.

  У номінації «Моя країна» диплом ІІ ступеню присуджено видавництву «ІМЕКС-ЛТД» за книгу «Кафедральний собор Рождества Пресвятої Богородиці»; диплом І ступеня та спеціальний приз «Кришталева книга» присуджено видавництву «Балтія-Друк» за книгу «Український пантеон».

  У номінації «Життя славетних» дипломом І ступеня та спеціальним призом «Кришталева книга» відзначено видавництво «Либідь» за книгу «Стефан Турчак».

  У номінації «Світ дитинства» дипломом та спеціальним призом «Кришталева книга» відзначено видавництво «Чайка» за книжку «Казки для малюків».

  У номінації «Арт-книжка» дипломом та спеціальним призом «Кришталева книга» відзначено видавництво «АДЕФ-Україна» за книгу «Витязь у тигровій шкурі».

  У номінації «З глибини знань» дипломом та спеціальним призом «Кришталева книга» відзначено видавництво «Букрек» за книгу «Із Української Старовини».

  У номінації «Проза» дипломом та спеціальним призом «Кришталева книга» нагороджується видавництво «Старого Лева» за книгу «Дідо-Всевідо».

  У номінації «Поезія» дипломом та спеціальним призом «Кришталева книга» відзначено видавництво «Старого Лева» за книгу «Пора плодів і квітів».

  У номінації «Бестселер» диплом та спеціальний приз «Кришталева книга»  відзначено видавництво «Фоліо» за книгу «Львівська гастроль Джимі Хендрікса». 

  У номінації «Мистецтво друку» диплом ІІ ступеню присуджено видавництву «АДЕФ-Україна» за книгу «Витязь у тигровій шкурі». Видавництво «Київське товариство «Купола» за книгу «Собор святого князя Володимира» отримує диплом та спеціальний приз «Кришталева книга».